Voňavé, sladké a prírodné mMMm sirupy z Vlčích hôr. Oplatí sa ochutnať.

Aj vy ste rozmýšľali, prečo práve "mMMm"? Čo sa skrýva za týmto originálnym názvom? Na naše otázky nám odpovedala malá rodinná firma zameriavajúca sa na výrobu ovocných sirupov, o ktorej budete v budúcnosti určite počuť nie len na Slovensku, ale aj za našimi hranicami ;).

 

zdroj: MMMM sirupy

 

"Chceme vrátiť ľudom do domácností a do podnikov výrobky, ktoré sú nielen spomienkou nás mnohých na detstvo, ale predovšetkým sú hodnotným, tradičným produktom, bez použitia chemických konzervačných látok, zahusťovadiel a zvýrazňovačov chuti. " MMMMsirupy

 

 

1. Čomu sa venujete? Aké produkty ponúkate?

Sme mala rodinná firma, ktora sa nachádza v Národnom parku Poloniny, 1 KM od Ukrajinských hraníc. Miesto sa nazýva taktiež Vlčie hory, od ktorého sme odvodili aj názov pre sirupy. Je to jeden z posledných prírodných ekosystémov, ktoré sú bez zásahu človeka. Sirupy vyrábame výhradne ručne, bez použitia konzervántov, chemikálii, dochucovadiel a farbív. Sirupy nie sú varené, prešli šetrnou pasterizáciou pri cca 50-60°C. Snažíme sa vyrábať lokálne a podporovať tak farmárov, resp. pestovateľov v blízkom okolí. 

 

 

zdroj: MMMM sirupy

 

2. Aký je váš názor na súčasnú situáciu na spotrebiteľskom trhu? Majú ľudia o takéto výrobky záujem?
Z nášho pohľadu určite áno, je to vidieť od mesiaca k mesiacu rastie záujem o domáce, kvalitné potraviny, a preto sme radi, že to môžeme ponúknuť aj práve my.
 

3.Aké boli Vaše začiatky?
Začiatky si myslím, že bolipodobné ako u každého mladého neskúseného podnikavca. Optimistické, ba dokonca až rojkovské. Realita bola trošku iná. O to viac si všetko teraz ceníme, keďže sme si touto cestou prešli sami.

 

zdroj: MMMM sirupy

 

4. Kde a ako ponúkate momentálne vaše produkty na predaj?

Momentálne sme zameraní hlavne pre Horeca sektor, teda reštaurácie, bary, kaviarne a hotely. A tak to plánujeme aj ponechať. Špecializujeme kombinácie sirupov práve pre spotrebiteľov v danom sektore a to na výrobu LIMONÁD. No môžete nás nájsť aj na pultoch v predajniach so zdravou, lokálnou výrobou.
 

5. Máte svojich stabilných odberateľov? Uvítali by ste ich viac? Ak áno, prečo ich podľa vás aktuálne nemáte?
Máme stabilných odberateľov. Celkovo naše vzťahy s odberateľmi budujeme na osobnom prístupe. Každý z našich odberateľov nás osobne pozná, pretože každú prevádzku pred zalistovaním osobne navštívime, zoznámime sa, predstavíme im náš produkt a zaučíme personál. Takto to plánujeme v budúcnosti ponechať. Momentálne sa nachádzame takmer na strope našej výrobnej kapacity. Plánujeme rozšíriť výrobné priestory, aby sme mohli preraziť aj na zahraničný trh, nakoľko je po našich produktoch záujem aj v zahraničí. Do budúcna plánujeme do našej ponuky zatadiť aj novinky, a to v podobe sýtených limonád, tonikov, pure-čiek a drení,ako za starých čias.

 

zdroj: MMMM sirupy

 

Doručenie

Lokalita/Okres: Cele Slovensko          

Osobný odber adresa: Ulič 308

 

Kontakt

Web: www.mmmmsirupy.eu

Facebook: www.facebook.com/mmmm.dobroty

Email: info@mmmmsirupy.eu

Telefón: 0902 597 287

 

 

Autor: Lenka Budaiová
 

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.