Unikátne gastroprojekty Sloveniek

Ako sa hovorí: "kreativite sa medze nekladú", a o tom vás presvedčia aj tieto Slovenky, ktoré pre vás prinášajú úspešné gastroprojekty, z ktorých potečú slinky! Dnes vám predstavíme 4 z nich. 

Koun

Najpopulárnejšia zmrzlina v celej Bratislave. Ak sa rozhodnete zavítať sem, dlhým radom sa nevyhnete, a to je dôkazom toho, aká je skvelá! Mladá Bratislavčanka sa naučila zmrzlinu vyrábať v Taliansku. Nechýbajú ani originálne názvy či príchute. Dáte si príchuť Šípová Ruženka alebo Pán Mak? Viac info o zmrzline Koun na stránke

 

Zdroj: https://www.visitbratislava.com/

 

Raw mother and daughter 

Zdravé a chutné jedlo od mamy a dcéry. Táto dvojica vám prináša raw vegánsku stravu a poukazuje na to, že takéto jedlá, okrem toho, že sú zdravé, môžu byť aj nesmierne chutné! O ich činnosti si môžete prečítať na ich blogu alebo si pozrieť niektoré z ich videí na youtube.

 

Zdroj: https://www.startitup.sk/

 

Beermalade

Pivo v jedlej podobe? Prečo nie! A rovno pivná marmeláda! Unikátny slovenský produkt si môžeš vychutnať natretý na chlebe, koláči alebo si na ňom pochutnať spolu s mäskom. Jedinečná Beermalada čaká len na vás! Navštívte ich stránku a dozviete sa viac.

 

Zdroj: http://www.tripito.eu/sk/

 

Žufaňa

Bistro v Bratislave s tou pravou domáckou atmosférou. Nenájdete tam však otrepané instagramové supermoderné jedlá, ale také, ktoré sú ako priamo od babičky! Máte chuť na rôzne kaše, nátierky alebo koláčiky pripomínajúce detstvo? Zájdite na Dulové námestie a pochutnajte si. Pre viac info kliknite na stránku

 

Zdroj: https://refresher.sk/

 

 

Zdroj: https://www.startitup.sk/

Autor: Nikola Jurkaninová

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.