Srdce našej Panónskej nížiny, skúsenosti a receptúra vojvodinských roľníkov. Predstavujeme vám koncept ZDRAVO.

Dnes vám predstavujeme silný slovenský koncept, pri ktorom jednoznačne vysmädnete. Predstavujeme vám koncept ZDRAVO a ich 100%-né za studena lisované ovocné a zeleninové šťavy natural (niektoré dostupné aj vo verzii BIO) vyrábané v továrni v srdci Panónskej nižiny na základe skúseností a receptúry vojvodinských roľníkov. Aj vás zaujíma, ako a kde tento koncept vznikol? Dozviete sa v našom zaujímavom rozhovore ;)

 

zdroj: ZDRAVO

 

1. Čomu sa venujete? Aké produkty ponúkate?

ZDRAVO sa špecializuje predovšetkým na 100% za studena lisované ovocné a zeleninové šťavy bez: koncentrátov (NFC technológia), umelých farbív, dochucovadiel, dodatočne pridanej vody a cukru. Šťavy sú spracované šetrnou pasterizáciou. V rámci sortimentu ponúka ZDRAVO aj široký sortiment pasterizovanej zeleniny a džemov. Celý výrobný program ZDRAVO je postavený na základe tzv. „domácich receptúr našich starých mám“.

 

zdroj: ZDRAVO

 

2. Aký je váš názor na súčasnú situáciu na spotrebiteľskom trhu? Majú ľudia o takéto výrobky záujem?

Slovenský spotrebiteľ má dnes vďaka online priestoru možnosť dostať sa k širokému spektru informácií, vzdelávať sa, vytvoriť si názor a na základe toho cielene vyberať zdraviu prospešné produkty. ZDRAVO výrobky disponujú hneď niekoľkými vlastnosťami, ktoré sú v dnešnej dobe výrazným benefitom. Sú vyrobené z výberového ovocia a zeleniny, distribuované a predávané v ekologickom, plne recyklovateľnom sklenenom obale, nie sú riedené vodou a neobsahujú dodatočne pridaný cukor ani umelé farbivá a konzervanty. Zákazník, ktorý nakupuje produkty do domácnosti cielene, takto presne vie, čo konzumuje a môže sa pri svojom výbere plne sústrediť na kvalitu.

 

zdroj: ZDRAVO

 

3. Aké boli Vaše začiatky?

Projekt ZDRAVO, ktorého realizácia sa započala v roku 2002, počas niekoľkých rokov prilákal pozornosť domácich a zahraničných spotrebiteľov, predovšetkým vďaka dobre zvolenému výrobnému programu a vysokej kvalite výrobkov. Od začiatku založenia našej spoločnosti investujeme prostriedky a poznatky na osvojovanie a získavanie vysokých štandardov. Odmenou nášho úsilia sú získané certifikáty a ocenenia, ktoré sú dôkazom, že nám záleží na ochrane našich spotrebiteľov, pracovníkov a životného prostredia. V Srbsku sme boli ako prví certifikovaní systémom ochrany životného prostredia v oblasti výroby a spracovania potravín.

 

 

zdroj: ZDRAVO

 

4. Kde a ako ponúkate momentálne vaše produkty na predaj?

ZDRAVO produkty sú aktuálne dostupné na pultoch predajní v krajinách Srbsko, Slovensko, Česká republika, Litva, Chorvátsko, Írsko, Rusko, Kanada, Čierna Hora, Slovinsko, Portugalsko, Ukrajina, Nemecko a India atď. Sústreďujeme sa predovšetkým na medzinárodné a tuzemské siete, prostredníctvom ktorých sa naše výrobky vedia dostať priamo do domácností k ich koncovým spotrebiteľom. Svoje zastúpenie máme aj v gastronómii, obchodoch s naturálnymi potravinami a racionálnou stravou, BIO obchodoch, ako aj vo vybraných gastro prevádzkach.

 

5. Máte svojich stabilných odberateľov? Uvítali by ste ich viac? Ak áno, prečo ich podľa vás aktuálne nemáte?

Našim cieľom je, samozrejme, oslovovať stále nových odberateľov a rozširovať tak dostupnosť výrobkov na trhu, no zároveň sa snažíme udržať spoluprácu s aktuálnymi odberateľmi na čo najlepšej kvalitatívnej úrovni. Neustále analyzujeme trh a správanie koncového spotrebiteľa, jeho potreby a nároky, a adekvátne k tomu sa snažíme prispôsobiť ponuku a osloviť odberateľov, či už nových alebo stálych, s aktuálnou ponukou a novými výrobkami. 

 

 

 

Mohlo by vás zaujímať...

Radi by sme apelovali na obalový materiál použitý pri týchto produktoch, ktorým je sklo. Sklo ako prírodný a neutrálny materiál, chráni svoj cenný obsah, zachováva pôvodnú - unikátnu chuť produktu. Keďže zo skla sa do potravín neuvoľňujú žiadne látky, jeho obsah zostáva čerstvý, zachovaný v nezmenenom stave. Z potravín neuniká aróma ani chuť. Sklo je navyše plne recyklovateľný materiál, opakovane roztaviteľný a znovu použiteľný bez akejkoľvek ujmy na jeho kvalite. Okrem toho je sklo ideálnym priehľadným obalom, pri ktorom konzument presne vie, aký tovar kupuje a čo sa vo vnútri produktu naozaj nachádza.

 

 

Zapojte sa do súťaže

V súvislosti s použitím recyklovateľného obalového materiálu a samotným obsahom ZDRAVO produktov máme aktuálne pre koncového spotrebiteľa spustenú online súťaž o rodinný pobyt v Tatrách. Cieľom je edukovať zákazníka a ukázať mu benefity recyklácie, naučiť ho, akým spôsobom je možné využiť sklenené obalové materiály v domácnostiach aj mimo nich. Do súťaže je možné sa zapojiť odoslaním fotografií recyklovaných ZDRAVO obalov. Podrobné informácie sú uverejnené na stránke https://zdravostavy.sk/recyklujeme-zdravo/.

 

 

 

Kde si produkty ZDRAVO môžete zakúpiť?

ZDRAVO produkty sú dostupné na pultoch predajní BILLA, MILK-AGRO, COOP Jednota, TESCO a TERNO. V Bratislave ich zákazníci nájdu v Supermarkete KON – RAD. Presný zoznam predajných miest je k dispozícii u oficiálneho dodávateľa KON – RAD spol. s.r.o.

              

 

Ďakujeme za rozhovor :)

 

 

Kontakt:

Web: https://zdravostavy.sk/

Facebook: https:// facebook.com/zdravostavy/ 

Email: zdravo@kon-rad.sk

Telefón: +421 2 32 333 000

 

Autor: Lenka Budaiová

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.