ECOnálepka

ECOnálepka bude prezentovať

Vašu reštauráciu alebo potraviny ako prevádzku, ktorá sa pridala k myšlienke ECOstratégie.

 

 

"Našou ECOstratégiou chceme priniesť na trh gastronómie a potravín inšpiráciu a praktické rady."

 

Jednoduché tipy, ktoré nájdete na www.EcoHolding.sk dopomôžu vylepšiť služby a prostredie, kde denno denne vítate Vašich zákazníkov.

My v EcoHoldingu sme presvedčení,
že Vaši zamestnanci a zákazníci
to ocenia a budú sa do Vašich prevádzok
s radosťou vracať.

 

Do prevádzok, kde nie je jedno, kde skončia PET obaly, ako sa zaobchádza s použitým olejom. Kde nie je jedno, čo ponúknete Vašim zákazníkom, kde každý uprednostní čerstvé produkty z miestnych fariem. Poradíme Vám a vypočítame za Vás, koľko ušetríte keď vymeníte staré žiarovky za nové LED žiarovky, ktoré vydržia 30-krát viac a pritom sú 10-krát úspornejšie, a zároveň šetria Vaše náklady a našu spoločnú planétu.

Na www.ecoholding.sk prinášame poradňu a blog, kde sa dozviete najnovšie trendy zo sveta BIO potravín a ECO riešení pre Vaše prevádzky. Cieľom ECO stratégie je aj pripravovať odborné workshopy, kde sa dozviete najnovšie trendy z BIO a farmárskej produkcie, ako aj praktické tipy ako uplatňovať ECO riešenia vo Vašich prevádzkach.

Veríme, že nálepka ECOstravenky bude vo Vašich prevádzkach každodennou motiváciou a začnete prinášať do praxe nové myšlienky, ktoré budú Vám a vašim zákazníkom prinášať okrem iných výhod hlavne radosť. Prvý krok určite už máte za sebou a akceptáciou ECOstravenky ste prispeli k myšlienke robiť veci lepšie a myslieť pritom na budúcnosť.

Náš tip na záver, zaveďte zber separovaného odpadu a vymeňte staré žiarovky za nové a úsporné LED. Viac tipov a rád nájdete na www.ecoholding.sk 

 

Nezabudnite, že Vaši zákazníci sa môžu opýtať, čo robíte ECO a zároveň Vaše ECOaktivity môžete prezentovať bezplatne v ECO katalógu gastronómie a potravín na Slovensku, ktorý nájdete na www.ecoholding.sk.  

 

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.