Čo sa skrýva pod názvom ľúbené?

V dnešnom rozhovore nám Veronika povie ako vzniklo ľúbené, a čo sa pod týmto názvom skrýva.

 

 

1. Môžete sa nás predstaviť? Čo sa rozumie pod príbehom ľúbené.

Ahojte!

Sme ľúbené, slovenská značka prinášajúca tradičné smaltované hrnčeky a fľašky s rôznymi farebnými motívmi.

Začali sme pred tromi rokmi, kedy sme otvorili sezónny obchodík v Bojnickom dvore v Bojniciach. Vtedy sme nemali ešte žiadny eshop, skôr sme pôsobili ako obchodík so suvenírmi. Postupne sme sa viac začali venovať motívom na hrnčekoch a fľaškách a neskôr po stálych otázkach, či sa zúčastňujeme rôznych marketoch a či je možnosť nás nájsť na internete, sme vytvorili značku ľúbené, s ňou aj eshop a prihlásili sa na prvé markety a trhy.

 

2. Koľkí ľudia sa na tejto myšlienke podieľajú?

Pod ľúbené môžete nájsť dvoch ľudí, mňa Veroniku a priateľa Tomáša plus moju sestru Mirku, ktorá nám s veľkou radosťou pomáha, či na eventoch alebo vo výrobni.

 

 

3. Aké boli Vaše začiatky?

Začiatky neboli moc drastické, ťažké, keďže sme mali zabehnutý už druhý rok obchodík a od rôznych turistov v Bojniciach skvelé ohlasy, skôr sme išli úplne najviac namotivovaní, pretože sme vedeli, že tí ľúdia na internete na nás čakajú.

 

4. Môžete nám predstaviť sortiment?

Ponúkame smaltované hrnčeky a fľašky, no chystáme mnoho noviniek ako termosky či termofľaše. Na podujatia, teda markety či trhy nosíme aj ručne šité vankúšiky, zvieratká, pre detičky.

 

5. Majú ľudia o takéto výrobky záujem?

Smaltovaných hrnčekov je na trhu už naozaj veľa, no vždy sa nájdu ľudia, ktorí keď zbadajú hrnček sú plní nostalgie a spomienok na babkinu kuchyňu a prázdniny u nej. Tiež si aj hrnčeky, aj fľašky berú na rôzne túry, z ktorých nám posielajú fotky, výlety. Je to taká “hipsterina” v tejto dobe, a hlavne ľudia vo veľkom začínajú podporovať lokálne značky a tvorcov na Slovensku a celkovo slovenské produkty. :)

 

 

6. Čím sa líšite od ostatných? Čím ste výnimoční?

Myslím si, že sme výnimoční tým, že si výrobu robíme sami a ponúkame farebné potlače na hrnčekoch.

 

7. Môže si zákazník vaše produkty niekde vyzdvihnúť osobne? Kde si ich vie zakúpiť?

Naše produkty je možné zakúpiť si v Bratislave v Bon Manufaktur, v Žiline v krásnom hračkárstve Bubliboom, a ako súčasť darčekovej krabičky SKATOLO.

 

Ďakujem Veronika za rozhovor :-)

 

Kde ich nájdete?

Stránka: http://www.lubene.sk

Facebook: Ľúbené

Instagram: lubenesk 

Mail:ahoj@lubene.sk

 

 

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.